Skarpety "Coolmax - Liner" dwupak zielone  Pokaż na pełnym ekranie

SKARPETY PINEWDOOD® 2-PAK COOLMAX LINER 9210

55,00 zł brutto

Nowy produkt

Włókno Coolmax transportuje wilgoć i pot na zewnątrz ciała. Model Liner charakteryzuje się wyjątkowo szybkim procesem odprowadzania potu od skóry. Właściwości te, przy zwiększonej aktywności fizycznej, zapewniają przyjemny komfort noszenia z dodatkowym efektem chłodzenia.

Więcej szczegółów

Producent: Tabele rozmiarów producenta

Włókno Coolmax transportuje wilgoć i pot na zewnątrz ciała. Model Liner charakteryzuje się wyjątkowo szybkim procesem odprowadzania potu od skóry.
Właściwości te, przy zwiększonej aktywności fizycznej, zapewniają przyjemny komfort noszenia z dodatkowym efektem chłodzenia. Dodatkowe włókno Spandex zapewnia optymalne utrzymanie na stopie.
Opakowanie składa się z dwóch par o tym samym rozmiarze.

Dostępne w kolorze: zielony, czarnym.
Dostępny w Zielony (100) i Czarny (400).
Coolmax®
Coolmax Tak

Powiązane produkty

  • Funkcjonalna skarpetka z wełny owczej, zapewniająca najwyższy komfort oraz ciepło podczas noszenia. Wełna odprowadza nadmiar potu i wilgoci na zewnątrz, aby odparować, przez co zapewnia efekt poprawiający komfort i pomaga utrzymać stopy w suchości. Wzmocnienia z materiału Cordura® na palcach i pięcie zmniejszają zużycie skarpet.

    70,00 zł W magazynie
  • Oddychające podkolanówki wykonane z włókna Coolmax, które transportuje wilgoć i pot na zewnątrz stopy. Właściwości te, przy zwiększonej aktywności fizycznej, zapewniają przyjemny komfort noszenia z dodatkowym efektem chłodzenia. Spandex zapewnia optymalne utrzymanie na stopie. Dostępne w kolorze zielonym.

    125,00 zł W magazynie