Maseczka
Maseczka
Maseczka
Maseczka
Maseczka
Maseczka
Maseczka
Maseczka

Maseczka Dziecięca K04

Indeks: K004

Wysokiej jakości, o oryginalnym wzorze maseczka ochronna na twarz dla dzieci - mniejszy rozmiar. Składa się z 2 warstw, w tym jednej warstwy certyfikowanej, medycznej włókniny, co zmniejsza rozprzestrzeniania się wirusów. Posiada elastyczne gumki do zakładania za uszy oraz wszyty, w górnej części elastyczny drucik, za pomocą którego można idealnie dopasować maskę do kształtu nosa i twarzy.

9,90 zł
Brutto
Uniwersalny

Wybierz rozmiar

  • dostępność
48h dostępność 48h
  • koszt 
wysyłki 11 zł koszt wysyłki 11 zł
  • 2 lata gwarancji 2 lata gwarancji
Opis

Maseczka na twarz to bardzo dobra bariera zabezpieczająca górne drogi oddechowe. Wykonana jest z dwóch warstw, w tym jednej certyfikowanej, medycznej włókniny polipropylenowej (30 gr/m2), co zapewnia wysoki stopień ochrony i wytrzymałość na uszkodzenia. Warstwa zewnętrzna jest wykonana z dekoracyjnej tkaniny w oryginalnym wzorze, która zatrzymuje największe cząstki zanieczyszczeń z powietrza.

Maseczka ogranicza ryzyko rozprzestrzeniania się wirusów. Ma wszyte gumki, które zapewniają wygodne mocowanie za uszami. Dzięki miękkiemu drucikowi bardzo łatwo dopasowuje się do kształtu twarzy użytkownika. Giętka górna krawędź zapobiega zsuwaniu się maseczki z nosa a jednocześnie stanowi barierę przeciw bezpośredniemu wylotowi wydychanego powietrza do otocznia. Chrońmy siebie nawzajem.

Maseczka stawia niski opór przy oddychaniu. Jej brzegi są zabezpieczone lamówką. Możliwość powtórnego użycia po uprzednim delikatnym praniu lub poddaniu działania gorącej pary.

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY MASECZKI NA TWARZ:

  •          maseczka składa się z certyfikowanej, medycznej włókniny polipropylenowej (30 gr/m2), dzięki czemu zapewnia optymalną ochronę górnych dróg oddechowych przed zakażeniem drogą kropelkową;
  •          maseczka bardzo dobrze przylega do twarzy, zapewniając swobodne oddychanie;
  •          wszyte po bokach gumki ułatwiają zakładanie maseczki;
  •          giętki drucik wszyty w górną krawędź maseczki zapewnia idealne przyleganie maseczki do twarzy.
  •          rozmiar maseczki dziecięcej 15 x  6 cm

 

Produkcja Polska. Materiały zgodne z Standard 100 by OEKO-TEX® (certyfikat IW 00189).

Mocne strony
Oryginalny wzór
Oryginalny wzór

Oryginalny niepowtarzalny wzór

Produkt polski
Produkt polski

Wykonane w 100% w Polsce

Ręczna produkcja
Ręczna produkcja

Wysoka jakość ręcznej produkcji

Opinie klientów (0)