Promocja Kamizelka damska Pinewood - Caribou Stretch Shell  Pokaż na pełnym ekranie

Kamizelka damska Pinewood - Caribou Stretch Shell

149,00 zł brutto

260,00 zł brutto

-111,00 zł

Nowy produkt

Wiatoroszczelna i wodoodporna 3-warstwowa kamizelka wykonana z elastycznego materiału 4-way stretch. Miękki i oddychający materiał. Damski krój z optymalnym dopasowaniem.

Więcej szczegółów

Producent: Tabele rozmiarów producenta

Wiatoroszczelna i wodoodporna 3-warstwowa kamizelka wykonana z elastycznego materiału 4-way stretch. Miękki i oddychający materiał. Damski krój z optymalnym dopasowaniem. Bardzo lekka z wodoodporną membraną. Kamizelka posiada trzy funkcjonalne kieszenie.

Skład: 100% poliester.
Dostępny w Szary/Jasnoszary (435).
Słup wody/Wodoszczelność: >10.000 mm
Przepuszczalność/Oddychalność: 14.000 g/m2/24h (ASTM: 6.000 g/m2/24h)
Membrana 3-warstwowa Tak
Cool Max 1

Powiązane produkty

  • Dobrze przemyślana kamizelka, idealna dla tych, którzy uwielbiają trenować psy. Wiele funkcjonalnych kieszeni specjalnie zaprojektowanych do tresowania psów np. duże przednie kieszenie, przy których klapki kieszonkowe można za pomocą rzepu schować wewnątrz kieszeni, tak aby mieć łatwy dostęp do rzeczy schowanych wewnątrz.

    430,00 zł W magazynie
  • Ocieplana, wiatroszczelna i ciepła kamizelka, która jest niewiarygodnie lekka. Dwustronna kamizelka, która pasuje do różnego typu polowań. Wzór kamuflażu z jednej strony i brąz myśliwski z drugiej. Kieszeń na piersi (na radio) oraz boczne kieszenie po obu stronach.

    310,00 zł W magazynie