Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
911,00 zł brutto
brutto
Nowy produkt
Kalosze myśliwskie wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku. Buty posiadają podszewkę z bawełny co daje duży komfort użytkowania. Podeszwa Grip o mocnym protektorze zapewnia dobrą przyczepnością i znakomicie sprawdza się w trudnym terenie. Boczny zabezpieczony przed wodą zamek błyskawiczny służy do lepszego dopasowania obuwia jak i do łatwiejszego zakładania i zdejmowania.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Kalosze myśliwskie wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku. Buty posiadają podszewkę z bawełny co daje duży komfort użytkowania. Podeszwa Grip o mocnym protektorze zapewnia dobrą przyczepnością i znakomicie sprawdza się w trudnym terenie.
Boczny zamek błyskawiczny oraz pasek spinający znacznie ułatwiają zakładanie i zdejmowanie butów. Dla rozmiaru 48-50 dopłata 20%.
Kalosze myśliwskie wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku. Buty posiadają wkładkę z komfortowego 5 mm ( podwójna warstwa) neoprenu, dzięki któremu można polować w naprawdę ekstremalnie niskich temperaturach do nawet -250c.
Seria Prestige to nowość od Le Chameau.Dla tych którzy chcą się poczuć wyjatkowi i cenią,jakość wykonania oraz detale ponad wszystko.Kalosze myśliwskie wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku z domieszką Kevlaru. Buty posiadają podszewkę z naturalnej skóry co daje duży komfort użytkowania.Wykończenie cholewki jak i pasek spinający wykonane ze skóry...
Kalosze myśliwskie marki Le Chameau wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku. Buty posiadają podszewkę z komfortowego 3mm neoprenu, dzięki czemu nadają sie na polowania w chłodne i zimne dni.
Ekskluzywna edycja kultowego kalosza z linii Vierzonord. Wykonane z bardzo trwałej i elastycznej gumy Chamolux. Buty posiadają neoprenową wyściółkę w elegancką szkocką kratę. Dopasowanie kalosza do łydki zapewnia mocna klamra.Kalosze wyposażone są w dwuwarstwową anty-zmęczeniową podeszwę. Vierzonord Prestige nadają się na polowania w chłodne i zimne dni....
Kalosze myśliwskie wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku. Buty posiadają wkładkę z komfortowej tkaniny Jersey, która stanowi eleganckie wykończenie wnętrza buta.
Kalosze myśliwskie wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku. Buty posiadają wkładkę z komfortowego 3mm neoprenu, dzięki czemu nadają sie na polowania w chłodne i zimne dni. Kamuflaż APG
Kalosze myśliwskie wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku. Buty posiadają wkładkę z 3 mm. neoprenu, dzięki któremu można polować w niskich temperaturach.Model Vierzonord XL posiada szerszą cholewkę w łydce od modelu Vierzonord.
Kalosze myśliwskie wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku.
Kalosze myśliwskie wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku.
Kalosze myśliwskie wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku. Buty posiadają podszewkę z naturalnej skóry co daje duży komfort użytkowania w szerokim zakresie temperatur. Boczny zamek błyskawiczny oraz pasek spinający znacznie ułatwiają zakładanie i zdejmowanie butów.
Kalosze wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku. Buty posiadają podszewkę z komfortowego i mocnego jerseyu.
Kalosze myśliwskie wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku. Buty posiadają podszewkę z 3 mm. neoprenu. Buty przeznaczone na chłodne dni, ze względu na swoją wysokość(ok 44 cm) nadają się idealnie dla myśliwych polujących w środowisku wodnym.Podeszwa typu Vibram o mocnym protektorze z dobrą przyczepnością znakomicie sprawdza się w trudnym terenie.
Ponadczasowe krótkie kalosze, zaprojektowane z myślą o osobach ceniących klasykę z elementami nowoczesności. Model idealnie wyprofilowany, dopasowujący się do nogi.
Ocieplane buty gumowe, zaprojektowane z myślą o kobietach ceniących klasykę z elementami nowoczesności. Damski model idealnie wyprofilowany, dopasowujący się do nogi. Dekoracyjna zapinka, eleganckie wykończenie, które delikatnie kontrastuje z resztą buta.
Nowość! Innowacyjny model dla myśliwych w kolekcji Le Chameau.
Kalosze myśliwskie wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku. Buty posiadają wkładkę z komfortowego oraz mocnego jerseyu. Buty przeznaczone na sezon wiosenno-jesienny, ze względu na swoją wysokość(ok 44 cm) nadają sie idealnie dla myśliwych polujących w środowisku wodnym. Kolor oliwkowo-zielony.
Kalosze wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku. Buty posiadają komfortową i wentylowaną podszewkę z materiału Air Confort, która pozwala na cyrkulację powietrza wewnątrz buta zmniejszajac jednocześnie pocenie się stopy.
Kalosze myśliwskie wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku. Buty posiadają podszewę z naturalnej skóry.
Kalosze myśliwskie wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku. Buty posiadają wkładkę z komfortowego oraz mocnego jerseju. Buty przeznaczone na sezon wiosenno-jesienny, ze względu na swoją wysokość nadają sie idealnie dla myśliwych polujących w środowisku wodnym.
Kalosze myśliwskie wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku. Buty posiadają wkładkę z komfortowej tkaniny Jersey oraz podeszwę Vibram, która zepewnia idelaną przyczepność do podłoża oraz amortyzację.
Sznurowane kalosze wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku. Podeszwa typu Vibram, zapewniająca wysoki komfort podczas chodzenia.
Nowy model z serii lekkich butów Le Chameau. Model dedykowany w ciężki teren ze wzmocnioną, niższą cholewką. Przeznaczony nie tylko dla myśliwych.
Wkład ocieplający z filcu zapewniający dodatkową izolację termiczną w kaloszach i woderach. Zmniejsza objętość rozmiaru o 0,5 cm
Funkcjonalna i wytrzymała torba myśliwska na obuwie, aby chronić Twój samochód przy przewożeniu brudnego obuwia. Materiał wierzchni wodoodporny.
Kalosze myśliwskie wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku. Buty posiadają wkładkę z komfortowego oraz mocnego jerseyu. Buty przeznaczone na sezon wiosenno-jesienny.
Legendarne kalosze myśliwskie ze skórą, wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku. Model bardzo zaawansowany technologicznie. Kalosze posiadają wzmocnienia z kevlaru dla lepszej ochrony stopy i większej trwałości buta.
Kalosze marki Le Chameau krótkie. Dla posiadacz przydomowych ogródków sprawdzą się znakomicie. Wygodne do zakładania i zdejmowania. Miękka, elastyczna guma daje duży komfort użytkowania.Podeszwa kalosza opracowana we współpracy z firmą Michelin.
Model butów z serii Ceres marki Le Chameau. Model dedykowany w ciężki teren ze wzmocnioną, szerszą cholewką. Przeznaczony nie tylko dla myśliwych.Wzmocniony czubek kalosza aby zwiększyć bezpieczeństwo podczas pracy.
Nowy model z serii lekkich butów Le Chameau. Model dedykowany w ciężki teren ze wzmocnioną, szerszą cholewką. Przeznaczony nie tylko dla myśliwych.
Kalosze myśliwskie wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku.Wyściółka ze skóry naturalnej.Kalosze ze względu na swoją wysokość(ok 44 cm) nadają się idealnie dla myśliwych polujących w środowisku wodnym.