Maseczka
MASECZKA NA TWARZ
MASECZKA NA TWARZ
MASECZKA NA TWARZ
MASECZKA NA TWARZ
MASECZKA NA TWARZ
MASECZKA NA TWARZ
Maseczka
MASECZKA NA TWARZ
MASECZKA NA TWARZ
MASECZKA NA TWARZ
MASECZKA NA TWARZ
MASECZKA NA TWARZ
MASECZKA NA TWARZ

Maseczka

Indeks: M005

Wysokiej jakości, o oryginalnym wzorze maseczka ochronna na twarz. Składa się z 3 warstw, w tym dwóch warstw certyfikowanej, medycznej włókniny, co w znacznym stopniu zmniejsza ryzyko zakażenia i rozprzestrzeniania się wirusów. Posiada elastyczne gumki do zakładania za uszy oraz wszyty, w górnej części elastyczny drucik, za pomocą którego można idealnie dopasować maskę do kształtu nosa i twarzy.

zł9.90

Wybierz kolor:

Choose option

 

wysyłka 24h

 

koszt wysyłki od 12zł

 

2 lata gwarancji

Description

Maseczka na twarz to bardzo dobra bariera zabezpieczająca górne drogi oddechowe. Wykonana jest z dwóch warstw certyfikowanej, medycznej włókniny polipropylenowej (30 gr/m2), co zapewnia wysoki stopień ochrony i wytrzymałość na uszkodzenia. Trzecia warstwa- zewnętrzna jest wykonana z dekoracyjnej tkaniny w oryginalnym wzorze, która zatrzymuje największe cząstki zanieczyszczeń z powietrza.

Maseczka ogranicza ryzyko rozprzestrzeniania się wirusów. Ma wszyte gumki, które zapewniają wygodne mocowanie za uszami. Dzięki miękkiemu drucikowi bardzo łatwo dopasowuje się do kształtu twarzy użytkownika. Giętka górna krawędź zapobiega zsuwaniu się maseczki z nosa a jednocześnie stanowi barierę przeciw bezpośredniemu wylotowi wydychanego powietrza do otocznia. Chrońmy siebie nawzajem.

Maseczka stawia niski opór przy oddychaniu. Jej brzegi są zabezpieczone lamówką. Możliwość powtórnego użycia po uprzednim delikatnym praniu lub poddaniu działania gorącej pary.

Znormalizowane wymiary maseczki. W ofercie maseczki dla dzieci i młodzieży.

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY MASECZKI NA TWARZ:

  •          maseczka składa się z 3 warstw, w tym dwóch warstw certyfikowanej, medycznej włókniny polipropylenowej (20 gr/m2), dzięki czemu zapewnia optymalną ochronę górnych dróg oddechowych przed zakażeniem drogą kropelkową;
  •          maseczka bardzo dobrze przylega do twarzy, zapewniając swobodne oddychanie;
  •          wszyte po bokach gumki ułatwiają zakładanie maseczki;
  •          giętki drucik wszyty w górną krawędź maseczki zapewnia idealne przyleganie maseczki do twarzy.

 

Produkcja Polska. Materiały zgodne z Standard 100 by OEKO-TEX® (certyfikat IW 00189).

 

Customers opinion (0)