Kalosze Arxus Primo Nord LW
Kalosze Arxus Primo Nord LW
Kalosze Arxus Primo Nord LW
Kalosze Arxus Primo Nord LW

Kalosze Arxus Primo Nord LW

Indeks: AR-1027

Arxus Primo Nord LW to lekki but z naturalnej gumy. Posiada nowoczesną wyściółkę, która zapobiega przegrzaniu i zapewnia komfort przy każdej pogodzie. Do stworzenia bardzo wytrzymałego buta użyto wyłącznie 100% naturalnego kauczuku.

zł1,140.00
Tax included
42 43 44 45 46

Choose option

Kolor wariantu

 

wysyłka 24h

 

koszt wysyłki od 12zł

 

2 lata gwarancji

Description

Arxus Primo Nord LW to lekki but z naturalnej gumy. Posiada nowoczesną wyściółkę, która zapobiega przegrzaniu i zapewnia komfort przy każdej pogodzie. Do stworzenia bardzo wytrzymałego buta użyto wyłącznie 100% naturalnego kauczuku. Primo Nord LW jest wyposażony w wysoce izolowaną wyściółkę z 5 mm neoprenu połączoną z 2 mm podszewką „air cell”. Komora powietrzna jest konstrukcją otwartokomórkową, która zapewnia bardzo skuteczną warstwę powietrza między ciałem a wyściółką z neoprenu. Jeśli stopa zbytnio się nagrzeje, kondensacja rozprzestrzeni się w komorach powietrznych i wyparuje w górę buta i poza górną część buta. Dzięki temu but utrzymuje noszącego w cieple w chłodne dni i chłodniej w ciepłe dni, co czyni go idealnym butem na każdą porę roku, szczególnie jesienią i zimą.

Wodoodporna cholewka buta wykonana jest z wytrzymałego materiału ripstop połączonego z wodoodpornym neoprenem. But jest niezwykle lekki, a jednocześnie bardzo mocny, z dużą odpornością na ostre przedmioty w terenie. Zamek błyskawiczny Riri do połowy długości z tyłu buta umożliwia indywidualne dopasowanie wokół łydki. Górna lamówka z prawdziwej skóry wraz z paskiem blokującym dookoła zapewnia wsparcie.

Podeszwa z wzorem Arxus X jest zbudowana z sześciu różnych warstw technicznych, które zapewniają niezrównany komfort, zapewniając stabilną przyczepność w każdym terenie. Wyjmowana wkładka filcowa EVA o grubości 5 mm zwiększa amortyzację podczas chodzenia i zapewnia dodatkową izolację od podłoża. Arxus Primo Nord LW to następna generacja zaawansowanych technologicznie lekkich butów połączonych z tradycyjnym i stylowym designem.

Mocne strony
Customers opinion (0)