Promocja Bielizna Polarowa Pinewood New  Pokaż na pełnym ekranie

Bielizna Polarowa Pinewood New

190,00 zł brutto

225,00 zł brutto

-35,00 zł

Nowy produkt

Bielizna polarowa wykonana z miękkiego polaru,stanowiąca wygodny i komfortowy komplet na jesienne i zimowe dni.Gramatura polaru to 180.

Zestaw ten posiada praktyczne ściągacze na rękawach i nogawkach.Bluza dodatkowo posiada wycięcie na kciuk.

Więcej szczegółów

Producent: Tabele rozmiarów producenta

Bielizna polarowa wykonana z miękkiego polaru,stanowiąca wygodny i komfortowy komplet na jesienne i zimowe dni.Gramatura polaru to 180.

Zestaw ten posiada praktyczne ściągacze na rękawach i nogawkach.Bluza dodatkowo posiada wycięcie na kciuk , które zapobiega przesuwaniu się rękawa oraz golfik zapinany na suwak.

Powiązane produkty

  • Dwupak bielizny termo aktywnej: 1-warstwowa z wysoce funkcyjnego materiału zapewniającego skórze komfortowy mikroklimat. Główną zaletą bielizny jest szybkie odprowadzanie potu i nadmiaru ciepła z powierzchni ciała, przy jednoczesnym utrzymywaniu suchości.

    96,00 zł 46,00 zł W magazynie
  • Funkcjonalne bokserki wykonane z naturalnego, miękkiego, delikatnego włókna bambusowego - naturalnego i antybakteryjnego. Szybkoschnące, o dobrych właściwościach odprowadzających wilgoć i z dobrą oddychalnością. Włókno bambusowe zapewnia efekt kontroli temperatury, redukując proces pocenia.

    189,00 zł W magazynie
  • Funkcjonalny komplet bielizny termoaktywnej wykonananej z naturalnego, miękkiego, delikatnego włókna bambusowego - naturalnego i antybakteryjnego. Szybkoschnąca, o dobrych właściwościach odprowadzających wilgoć i z dobrą oddychalnością. Włókno bambusowe zapewnia efekt kontroli temperatury, redukując proces pocenia.

    290,00 zł W magazynie