O firmie

 

Nasza firma została założona w Łodzi w 2005 roku. Początkowo prowadziliśmy wyłącznie sprzedaż hurtową obuwia gumowego firmy Tretorn. Obecnie jesteśmy generalnym dystrybutorem 7 zagranicznych firm w Polsce, produkujących odzież i obuwie.

 

Reprezentujemy:

  1. Szwedzką firmę Tretorn - lidera w zakresie produkcji obuwia wykonanego ręcznie z naturalnego kauczuku, przeznaczonego m.in. do polowań, wędkarstwa, turystyki, żeglarstwa oraz do użytku codziennego przez kobiety, mężczyzn i dzieci.
  2. Szwedzką firmę Pinewood specjalizującą się w produkcji odzieży outdorowej i myśliwskiej zapewniającej komfort i wygodę w każdych warunkach atmosferycznych.
  3. Węgierską firmę Westport, która jest producentem szerokiej gamy obuwia żeglarskiego wykonanego z naturalnych materiałów.
  4. Francuską firmą Le Chameau - producenta ekskluzywnych kaloszy dla kobiet oraz profesjonalnych kaloszy myśliwskich.
  5. Belgijską firmę BALENO - producenta nowoczesnej, funkcjonalnej odzieży wędkarskiej i myśliwskiej.
  6. Włoską firmę ZAMBERLAN - producenta najwyższej jakości butów trekkingowych
  7. Serbską firmę TIGAR - producenta kaloszy myśliwskich

 

W naszej ofercie znajdują się także szyte w Polsce, specjalnie dla naszej firmy, koszulki bawełniane w charakterystyczne żeglarskie paski, a także akcesoria myśliwskie amerykańskiej firmy McNETT i termosy LaPLAYA.

Mamy nadzieję, że nasza bogata oferta, profesjonalna obsługa i szybki serwis sprawią, iż będziemy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Liczymy również na uwagi z Państwa strony, które pomogą nam usprawniać działanie naszej firmy i przyczynią się do zapewnienia jeszcze większej satysfakcji naszym klientom.

 

Kontakt

 

MaGum

ul. Telefoniczna 28
91-728 Łódź

Adres email: info@magum.pl
Tel/Fax: (42) 659 08 07

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!